Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 31.01.2010., 17:00   #137
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Hasta Pregled postova
Nije problem u tome kad čovjek kupi Mercedes ili Ferrari već kad ti neko prodaje Daciu ili Ladu pod cjenu gore navedenih. I onda zahvaljujući moći reklame ide uvjeravati svekoliko čovječanstvo da je to revolucija. I problem je što se i u našoj zemlji koja je na žalost(sreću?) dio globalne reklamne kampanje puni glavu ljudima kako je to nešto fenomenlno i da se to mora imati. Ne vidim razloga zašto se ljudima ne bi objasnilo da mogu puno bolje proći i da postoje alternative. Ako na kraju ipak padnu na glosifensišmensi sami su krivi. I boli me kad vidim kako susjed koji spaja kraj s krajem diže kredu i kupuje iPhone klinki da se ne bi osjećala manje važna u društvu. Mislim da se protiv toga većina ljudi ovdje bori. Apple je samo postao sinonim za snobizam i kulturološko zatupljenje. Ako nisi Mac nisi cool. Looka i Borna
I merc i lada će te dovest od točke A do točke B. A što se reklame koja te zaglupljuje i putni ti glavu svakodnevno, nemam blage o čemu pričaš. Ne znam di sam vidio reklamu za apple osim na youtubeu.*

Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Uvijek sam branio Apple i njihove uredjaje makar nikad nisu opravdavali svoju cijenu,ali su sad stvarno pretjerali sa ovom gluposcu.iPad ne da nema svrhe,nego je totalno bezveze i ja stvarno ne znam kome to treba.Budimo realni.Najsmjesniji je Steve kad se fino zavalio u fotelju i blebece gluposti "Mozete pregledavati email,evo gledam email,gledajte kako je jednostavno napisati email,sve to mozete,najbolje iskustvo pregledavanja internet stranica,evo sad gledam,mozete i to,gledati web stranice"
Daaaj ne seriii.Kakav ipad,laptop i smartphone ce uvijek pokopati ovo smece,jer ne znam tko bi izabrao ovo smece izmedju nekog netbooka ili smartphona.
Nisi obratio pažnju da sam naveo da će to bit dobra stvarčica za nekog ko je informatički potpuno nepismena osoba. Moabilan, jednostavan za korištenje, net, mail, fancy, šta će im više.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote