View Single Post
Staro 27.06.2019., 14:10   #11
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Mene nije briga što će djeca gledati na netu nego interakcija s predatorima, koliko god se to činilo negdje daleko i nekim drugim ljudima, mene su zvali par puta roditelji da su zabrinuti za dijete jer se dopisuje sa nepoznatima a kasnije su saznali da taj nepoznati je već evidentiran u policiji. I to ne klinci nego skoro punoljetna (17-18god) djeca najviše problema zadaju.
Druga stvar što klinci masovno rade u osnovnoj školi, fake profile na fejsu i drugim mrežama te onda se predstavljaju kao cura zainteresirana za dečka ili obrnuto pa navođenje žrrtve da radi gluposti i na kraju krene ismijavanje u školi. Djeca padaju u bedove i rade pizdarije.

Na kraju se sve svodi na to da su i roditelji i djeca svatko na svom mobitelu u svom svijetu i kad ispadne pizdarija e onda su svi krivi okolo njih a roditelji najmanje.

Meni je običaj pustiti mobitel negdje u kući i onda na mi band 3 pratiti tko zove i tko piše poruke, pa odmah filtiram bitno od nebitnog, tako da se dječja igra ne prekida svakih par minuta radi mobitela.
tskarda je offline   Reply With Quote