Tema: Automobili
View Single Post
Staro 16.10.2018., 09:43   #39795
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Agree, meni su jos gori ovi balavci wanna be direktori koji ne voze mlince od auta koji ni neznaju kaj imaju u faru....
Reko neću ništa napisati jer mi se ne spušta na tu razinu, ali pošto si počeo vrijeđati onda ok. Da, takva sam svjetla dobio u salonu s novim autom i zaboli me tuki šta je i kako je. Keširam i bok. Kao i većinu stvari u životu, provučem plastiku i bavim se drugim stvarima, kao što su hobiji, sport, putovanja itd.
Da si čitao s razumijevanjem, onda bi vidio da sam napisao da sam takva svjetla dobio s autom i pretpostavio sam da su tvornička, što nisu i ok.
Kao prvo, ne znaš koliko imam godina niti me poznaješ no svejedno vrijeđaš, makar mene osobno to više iritira kao recimo muha što leti oko glave nego neka uvreda.
Drugo, ovo za mlince, direktore i to... ha gle, jal je opaka stvar. Postoje terapije, slušaj Anu Bučević, ne znam. Ždere to čovjeka, nije lako i suosjećam.
Napisao sam da sam 6 puta prošao da me nitko ništa nije pitao, reko možda će nekoga zanimati situacija. Inače, drago mi je da zabavljam, i to je pozitivna stvar.
burmuz je offline   Reply With Quote