View Single Post
Staro 23.08.2016., 12:12   #95
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Ja bas nebi preporucio bjezanje od kineza, imao sam LG G3 prije prelaska na Mi4C i mogu reci da je straznja kamera od Xiaomija nešto slabija u detaljima kada zoomiras sliku, ako si normalni korisnik i slikas u normalnim uvjetima neces niti vidjeti razliku. Jedino sam primjetio razliku u noćnim slikanjima prednje i stražnje kamere tu LG G3 definitivno bolje prolazi. Ovo je stašenje ljudi "osim ako ne misliš uzeti flagship tipa P9, Mi5 itd"
Vec sam ranije rekao od cijele Mi4 serije, Mi4c ima najbolju kameru.
Nikog ja ne strašim ali ako je navikao na LG GX kamere onda nema smisla preporučivati kineze koji nisu top, jer takvima kamere nisu nešto..u biti to im je bolna točka ...4C ima solidnu kameru ali ako čovjek očekuje nešto više od kamere nek ne gleda ništa ispod Mi5 ili P9 i to je istina. Pogotovo se to odnosi ako misli puno slikati i indoor. Druga je stvar ako je prosječni korisnik koji će samo šibati fotke preko vibera. A na selfie nek zaboravi jel su prednje kamere smeće. Inače su kinezi best buy (xiaomi, meizu, huawei)...
Teško je općenito pisati o kamerama raznim korisnicima. Ja sam imao lumiu 1020 i 925 i te su imale brutalne kamere i onda kad mi neko hvali kameru na mid range kinezu dođe mi da povratim...
Tvrdi je offline   Reply With Quote