View Single Post
Staro 13.03.2018., 11:26   #999
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359



Ta zadnja te ubije, nakon sto Ciri pogine



Kaj se tice Radovida, to je rijesivo u misiji Reason of State, samo moras doc do nje.



Tu biras struju koja ce vladati Novigradom, meni je najdraza opcija dati support Rocheu, Temeria je obnovljena, pod patronatom cara. Najmanje zlo od ponudenih.

-->
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
I ja sam dhttp://www.ign.com/wikis/the-witcher...eason_of_Stateobio ending gdje Ciri postaje Bitcher. Koliko sam skužio, to je kao najbolja varijanta, ali mi gorak okus ostavio ovaj, kako ga Brko nazva, radovan palikuća i ona sestra Crone koja uteče Može li se nju ikako uganjat? Na NG+ deathmarch mi je to bio najteži dio, kad sa Ciri moram prebit njih tri. Brijem da bi ih sa Geraltom rastavio na proste faktore u roku keks.
To je najbolja varijanta, makar meni je prihvatljivo i da naslijedi oca na tronu.
Kaj se tiče Cronice, ona uvijek utekne nažalost, ovo je vezano za najgori mogući kraj.



Ta zadnja te ubije, nakon sto Ciri pogine



Kaj se tice Radovida, to je rijesivo u misiji Reason of State, samo moras doc do nje.



Tu biras struju koja ce vladati Novigradom, meni je najdraza opcija dati support Rocheu, Temeria je obnovljena, pod patronatom cara. Najmanje zlo od ponudenih.

__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote