View Single Post
Staro 09.03.2011., 14:14   #7136
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Aj da ja dam kraci izvjestaj..

the next three days - dobar film.Mislim mozda se nekom nece svidjet, al meni je dobro lego , dobar zavrsetak, ovaj lik glavni glumac je dobro odradio film.

due date - ocekivo sam Hangover II , dobio dosta manje.kaj ja znam , neke scene su ko na silu , nou fakin vej da ce se jedan biznismen u 24h pretvorit u kriminalca .

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans e to je zanimljiv film . Preporucam definitivno , bilo bi dobro gledati taj film pod utjecajem neceg , bit ce vam bolje.Nije da sam ja , al tak je nekak zamisljeno.Svida mi se ubacivanje naoko nebitnih lajtmotiva tipa onaj krokodil, aligator , il sto vec je koji se provlaci kroz film.Bas moja preporuka , smijurija zesca je film.


little fockers - ni vise ni manje od svakih proslih Fokera , tko voli taj serijal pogledat ce.Ja sam se smijao


Killers - a nisam bas odusevljen.Neznam , nije mi lego Aston ko kakti ozbiljan glumac.Takva mu je i ocjena na imdbu Isprazan film nekak , blijed.


Kad te ljubav pronade http://www.imdb.com/title/tt1055292/
ajde to mi je bilo jos ok , svida mi se prica.Fora glumci , da se pogledat , iako nije bas ludnica.

Turist - sa An.Jolie , akcić , e to bi cak bio dobar film.Svida mi se zapetljavanje radnje , Venecija ovo ono ... isplati se pogledati.

The companys men - e to bih nazvao zanimljivim filmom koga iole zanimaju financije .. bas se isplati pogledati , nije sad neki dokumentarac , nije Zeitgast fora , nego ono surova realnost oko 2008e kaj se dogadalo.

Grad lopova - isto preporuka.REc cu da ima veze sa pljackom, i to je to, al opet na zanimljiv nacin , Ben Affleck glumi ko i u Company men-u. Svidio mi se film jako.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote