View Single Post
Staro 04.09.2008., 11:36   #318
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Mislim da bi najmanje trebao gledati jel neka MBO mainstream ili high end po cijeni. Bez brige, kad dođu DFI, ASUS, Foxconn sa svojom glavnom ponudom, doći će i cijena .
Paralelni port i com su već ful zastarjeli i sve sumnjam da ćeš ih više vidjeti. Ali ono, nadam se da će ti izaći koja ploča sa time
To za cijenu sam spomenuo samo usput, jer su ih i AMD i mbo proizvođači cijenom ''gurnuli'' prema mainsteamu, iako je čipset izvrstan. Što je svakako dobro, volio bih da to uvijek busde tako

Svjestan sam da ću teško vidjeti com i paralel port, možda na nekoj ultra skupoj ploči sa 790FX čipsetom. U tom slučaju ću se ipak okrenuti 790gx-u. Tri PCI utora bi mi trebali biti dovoljni za popunjavanje nedostataka na backpanelu ploče

A opet, kako izgleda, nećemo ugledati na policama 45nm Phenom prije siječnja/veljače slijedeće godine tako da se zbog toga ne moram žuriti.

@Jelc, da to mi je jasno. No ne volim davati puno love za svoje komponente, tako ni za MBO, naći će se neka790gx ploča ispod 800 kn koja će biti dovoljno expandable
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote