Tema: Iskon
View Single Post
Staro 11.10.2020., 15:20   #5703
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
imaš zyxel?
nakon cca 2 godine pregrijavanja, rikne mu modem i veza puca non stop, imao isti problem dok nisam igrom slučaja stavio drugi modem, i vidi vraga, veza rock solid. nakon toga prijaviš kvar modema, ugasiš ga i budeš offline neko vrijeme i dobit ćeš novi modem.

drugo - sve se da riješiti mailom (uljudno napisanim) na tehničku podršku gdje ih moliš da ti promijene profil parice sa SNR-om od, npr, 10dB, i tako će i biti.

iskon je puno fleksibilniji od t-coma po pitanju štelanja parica i davanja brzine (na t-comu si na turbo 20, turbo 30... ako ILI uplink ILI downlink ne prelazi kriterij za određenu turbo opciju - neće ti ju upaliti. ako ti je max downlink 35 mbita, ali je uplink zapeo na 3, moš se slikat imat ćeš turbo20, dok će ti iskon dat 35/3 bez problema. samo trebaš sklepat mail tehničkoj službi.
Meni je down43,up8, lockali me na 28/5. Šaljem kvar,došli zamijenili router,isto kao prije, svako malo šaljem kvar, HT im je tata i izgleda da ni oni više ne mogu kao prije dati 90% od max propusnosti. Vade se na neke greške a znam da nije tako.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
spawn je offline   Reply With Quote