View Single Post
Staro 13.02.2008., 00:54   #66
igorba
Moderator
Moj komp
 
igorba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Đakovo
Postovi: 1,816
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Imam relativan problem sa ovim stickom i zato se i javljam ovdje. Ima solidne performanse kako se i vidi na testovima, ali kada dodje na red real time testiranje (kako se vidi po trecem testu) nastaju problemi.
Prebacivanje 1gb sadrzaja na stick donosi probleme, WIN ni sami ne znaju sto prikazati pa varira od 20 do 200 min, ali uglavnom nakon 15 minuta sam to zaustavio jer nije vodilo nigdje.
O cemu se tu radi?
Samo nagađanje, ali primjećujem 2 zanimljivosti...
1) U ATTO benchu se vidi da je stick ekstremno spor s manjim datotekama (inače su svi spori s datotekama do 1 ili 2 KB, a tvoj je spor do 32KB, u zapisivanju, ne u čitanju). Ako su datoteke koje prebacuješ male to bi mogao biti uzrok sporosti.
2) I tvoj UFD, kao i još neki ima zanimljivu osobinu da je brz na samom početku, a kasnije je sporiji (početak čitanje 29 MB/s, kasnije 24 MB/s). ATTO testira na početnom dijelu sticka tako da si u njemu postigao bolje rezultate čitanja (maksimum), možda je ista stvar i sa zapisivanjem? Probaj očitati brzinu zapisivanja cijelog UFD-a.
__________________



KANTA: Fractal Design Core 3000 - AMD Ryzen 5 5600 (w. ID Cooling SE-224-W) - Asus TUF Gaming B550 Plus - Sapphire RX570 ITX 4GB - 2×16GB Corsair Vengeance LPX DDR4@3733 CL16 - Corsair TX550M - Samsung 980 Pro M2 1 TB - Samsung 970 EVO Plus M2 2 TB - 2*WD Red Plus 4TB (WD40EFZX) - Monitor Dell S2721DGFA - Logitech G602 miš + Logitech Media 600 tipkovnica - Altec Lansing 221 zvučnici

igorba je offline   Reply With Quote