View Single Post
Staro 24.09.2014., 10:27   #101
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Gle, sve ovisi na sta ciljas. Ja imam Asus T100TA, konfiguracija gotovo ista kao i Odys Wintab 10 (ubiti, razlika je SW, Asus dolazi sa full Office-om 2013, Odys dolazi sa Office365 trial).

Asusa sam uzeo iskljucivo zbog posla, kao zamjena za netbook (bonus je sto dolazi sa keyboard dockom, kao i vecina Win8 tableta).

Znaci pravi PC, ali ultra portabilan. Vrti pravi Win8, mozes sve to radis na desktop PC-u (naravno u granicama HW mogucnosti).
CPU je nevjerovatno brz i sposoban (s obrizom na potrosnju), 2GB RAM-a je dovoljno, 32GB je dosta za osnovne programe/appove (ali, ne bi se zalio da imam 64GB ), za sve ostalo microSD, baterija odlicna (10-11h rada).

Ako ga mislis koristit iskljucivo kao tablet, onda je Android mozda bolja opcija. Zbog (mobilnih) aplikacija i igrica. Windows 8 Store je dosta "mrsav" po pitanju popularnih aplikacija i igrica.

Da se razumijemo, Win8 nije nimalo los kao tablet. Dapace!! Ako ces znat iskoristit split screen i swipe za prebacivanje izmedju aplikacija te ostale geste, biti ces odusevljen kako je sve brzo i jednostavno.
Jer je Metro sucelje radjeno za touch i tu briljira, bez premca.
Metro IE je isto odlican i brz, samo swipas desno/ljevo za back/forward i sve "leti" Recimo, puno cesce, otvorim twitter.com ili facebook.com u IE, nego sto palim aplikacije za Twitter/FB

No, s druge strane, ako zelis igrat Candy Crush na svom Win8 tabletu. Razocaranje Candy Crush za Win8 ne postoji

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 24.09.2014. u 10:38.
nathan.fake je offline   Reply With Quote