View Single Post
Staro 02.08.2011., 16:49   #37
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Stigao mi jucer alu case za Kindle pa kako na internetu bas i nema nekih review-a i jasnih slika da nes napisem o njemu.

Trebao mi je case u kojem cu Kindle nositi u ruksaku s ostalim stvarima pa mi se ovaj cinio kao najbolji izbor. Prvi dan sam bio malo razocaran i odmah poceo traziti neki kozni s metalnim ojacanjem i skoro ga narucio s Ebaya, no odlucio sam prespavati odluku i sada sam u nedoumici.



Kuciste je poprilicno tijesno pa uredaj nema nimalo lufta, cak se i dio tipkovnice urezao u spuzvu - mislim da ne radi preveliki pritisak pošto nije toliko tanka. Uredaj na mjestu drze sa svake strane po 2 gumene zakacke i nije ga lagano izvaditi/umetnuti - nije niti neki problem ali nikako ne moze slucajno ispasti iz njega koliko god se trudio. Jedino gdje se vidi luft kada je otvoren je kod sarki no kada se zatvori gumica na njima ga pritisne zbog cega se mora odgurati skroz do suprotnog kraja. Sarke su lose kvalitete, klimaju se i nerijetko se dogodi dok se zatvara da se jedna preklopi kako se spada, a druga ostane u drugom polozaju kao na drugoj slici. Dok je zatvoreno sve je cvrsto i nema niti najmanjeg pomaka.



Kuciste zatvoreno drzi kopca koja se kaci na plastican zubac i ne nasjeda na njega bas najbolje, ali opet ga drzi zatvorenog. Nije mi jasno zasto rub s te strane nisu napravili ravnim vec su sa svake strane napravili po jedno ispupcenje koje je prekriveno spuzvnom kojom je oblozena cijela unutrasnjost, ali bojim se samo da je pitanje vremena kada ce se ona svuc s te male povrsine i pocet grebati po uredaju (onda ga valjda budem savinuo i udaljio od uredaja).



Kuciste je cvrsto i nema teorije da se uredaju i ekranu nesto dogodi, ali bi se kuciste moglo poceti guliti jer nije sirovi aluminij kakvom sam se nadao vec je sprican u srebrnu boju. Jos jedna od stvari koja mi se ne svida je strana na koju se otvara - ako je Kindle u normalnoj orijentaciji otvara se od naprijed prema sebi, no to nije do njih već do rasporeda konektora.

Zaboravih - metalnu plocicu koja se postavi da bi kuciste sluzilo kao stalak "zaljepljenu" za kuciste drzi magnet
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote