View Single Post
Staro 13.12.2008., 15:55   #111
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Ne trebaš se zamarati izradom kada su usporedno Corsair i Patriot tu negdje.Moći ćeš slobodno i bez brige Patriota bacati očekujući blesavo odbijanje.

Prije nego što sam kupio Patriot(8gb) koristio sam Corsair(2gb) i razlika je bila očigledna na strani Patriota,ponajviše u brzini zapisivanja i čitanja te na posljetku u kvaliteti izrade. (a da ne pričam kako ima 10 godina garancije što je za memoriju previše,ali od viška glava ne boli)

Iako je razlika između Corsair 8gb i Patriot 8gb memorije razlika samo 7kn,ja bi se ipak odlučio za drugu opciju(Patriot).

Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Gumirani je sloj vrlo tanak tako da se ispod njega osjeti plastika i to onako; na samo malo jači dodir, kad ga lagano savijaš ne daje dojam čvrstoće - krcka..
Kvrcka?

Ja sam ga u šaci stiskao pa nije ništa kvrckalo,a sam uređaj daje dojam jednog odlično ukomponiranog uređaja zaštićenog od vanjskih utjecaja.

Ne treba sada krenuti u raspravu da li je bolji Corsair ili Patriot kada se radi o odličnim uređajima(kako god okreneš)...Tako da što god netko uzme biti će i više nego zadovoljan. (od kvalitete zapisivanja i čitanja, samoga dizajna pa do zadovoljstva što može preživjeti bacanje u zid )

Zadnje izmijenjeno od: kalixius. 14.12.2008. u 14:58. Razlog: nema razloga
kalixius je offline   Reply With Quote