View Single Post
Staro 24.10.2018., 22:00   #26
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A gledaj, mene na mojoj konfi izbacivalo svakih pol sata van iz igara bez ikakvog upozorenja ili nešto. Mjesecima nisam znao šta je do kad nije došao novi BIOS. Nakon toga nikav više problema nije bilo.

Možda stabilniji bios što se memorije tiče, ali da, meni je flash riješio problem.

dok sam bio davno u servisu javio se kupac koji je imao takav problem mi smo mu slagali konfu i na kraju je ispalo da je problem u novom driveru , stavili prijašnju verziju drivera i sve ok, p.s. ručno sam obriso drivere ponovo instaliro zasada šljaka, na grafi hd7950, 5830 je prdnula izgleda da je i 4890 na zalasku sunca

Citiraj:
Autor svetac.svetac Pregled postova
stavio drugu grafu radeon 7950 instaliro gta5 , javilo mi low memory in windows, klasik ctr alt del i vrnem se u windows nema artefakta kasnije sam skužio kako sam mjenjo grafulje od 8800gs pa do ove nisam mjeno one postave za vritualnu memoriju , ostale su mi postavke od 8800gs pa sad ne znam dal je to utjecalo sve u svemu, virualna memorija je podešena za 7950 i zasada nema krešanja, al mi je u windowsima dok sam slušao mp3 se javilo blesiranje i bsod, kaj bi moglo bit ?, imam seasonic 450watt jel možda prslabo napajanje ??
e da da se nadovežem zaboravio sam da sam podešavo virtualnu memoriju u performance dok sam imao još 8800gs kako sam mjenjo grafe to sam zaboravio kad sam to stavio na difolt nema sranja

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 24.10.2018. u 22:08. Razlog: spojeni postovi
svetac.svetac je offline   Reply With Quote