View Single Post
Staro 17.10.2018., 10:22   #2220
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pustimo cijenu, onaj ko želi taj će ga kupit. Slažemo se (većina) da je mobitel zvijer.
Nemojmo tražit dlaku u jajetu, jer onda možemo komtno počet od Ajfona pa na dalje..

Ok, bode u oči taj eđ ekran i zub, to bi nekog moglo odvratit od kupnje M20, alternativa bi M20P mogla bit Note 9 ili obrnuto
Uglavnom, M20P će opako pomrsit račune ostalima i navest ljude na razmišljanje na kupnju istog.

Sam hardver puca od snage, baterija vrhunska, kamera odlična sa ogromnim senzorom (poznat iz P20P) samo se nadam da će i soft.za kameru bit složen kak treba, a ne da gledamo fotke, ulje na platnu i sl anomalije, u svrhu "redukcije šuma" i ostalih pomodnih softverskih gluposti.

Znači, Huawei radi ono, što su neki od proizođača zaboravili (imam osjećaj ko da smo prošli razdoblje e/revolucije i ušli u razdoblje stagnacije, sve ono dobro kaj je bilo prezentirano to se dogodilo prije kojih 4-5 god.) napravit, odnosno opustili su se do te mjere, da ne nude niš nekaj ekstra, a cijena se uredno diže..

Huawei trenutno nije IN, al oni će se pobrinut da budu IN, priliku koriste već neko vrijeme, dok pojedini stoje na mjestu.
zvonac je offline   Reply With Quote