View Single Post
Staro 16.05.2022., 11:29   #8672
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
F3 +gcam i vozi
To svakako ako bude moguće za bilo koji da se odlučim

Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
F3 me izludio sa proximity senzorom. Odličan telefon ali katastrofalan senzor i stalno paljenje ekrana u razgovoru, paljenje gašenje svih opcija, mute razgovora itd. Zamjerio mi se jako s time. Radije Samsunga uzmi i sačuvaj živce
Pa to je onda za reklamaciju svakako ako se pojavi u garantnom roku, to mi se dogodilo djevojci na One+6T ali ona nije to primijetila pa mi nije rekla dok ja nisam skužio, ali prekasno, ode garancija papa.

Samsunga neću jer svi koji dolaze u EU imaju njihov glupi exynos, a ovi koji dolaze sa Snapdrgonom su svi slabiji od SD870 koji mi je neki minimum kojeg sada gledam jer hoću uređaj za narenih nekoliko godina (čitaj, 3+), a opet ne želim davati love kao za neki bolji laptop

Vidim da je u najavi F4 i F4 Pro koji bi trebali biti rebrandirani Redmi K40S sa OIS i SD870 i rebrandirani Redmi K50 Pro sa MediaTek Dimensity 9000.

Pričekati ću da vidim kaj bu od toga ispalo pa ako bude točno onda idem na F4 ako bude dostupan, ili na F3 ako još snize cijenu kad ovaj izbace

Hvala svima na inputu do sada.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote