View Single Post
Staro 05.05.2017., 00:22   #42
stribor919
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: vukovar
Postovi: 107
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Uz sve pohvale za trud dodao bih:
Putty - telnet ssh klijent
MPC home cinema - fork classic verzije i mislim da kad se koristi hw dekodiranje nisu codeci potrebni ... ?
IMGburn - alfa i omega za snimanje svih vrsta medija te naravno izradu imagea istih ... Pregršt opcija
Ultraviwer - nije loša zamijena za teamviwer ali nažalost nema android i ios verzije
Crystal disk info - jedan od rijetkih koji može iz raid polja čitat smart atribute
Crystal disk nešto - benchmark utility svih medija za pohranu podataka

I posebno sysinternals programi sad pod microsoftom ali osim process explorera ima i hrpa drugih korisnih alata, meni omiljeni mailpass viewer .

Eto toliko od mene. I svaksko moram isprobat Brynhildr .

Eh i za kraj: treba spomenut Wiresharka - capture network paketa ....
Nadam se da se nece nitko ljutiti, stavit cu neke od programa koje nisam naveo gore u popis, cisto da bude na jednom mjestu i preglednije.

- Putty sam vec spomenuo u proslogodisnjem postu, mRemoteNG je po meni bolji jer ima vise mogucnosti, ali cu vratiti i Putty na popis jer je poznatiji.
- Imgburn sam koristio jaako dugo i ne znam koji mi je bio da ga nisam stavio.
- Od sysinternalsa sam vec spomenuo Autoruns i Process Explorer, ali cu staviti i cijeli Suite na popis, pa ko voli...
- Crystal disk nešto = CrystalDiskMark ; HD Tune takodjer ima benchmark - stavit cu onda u jos jednu podkategoriju
- Ima jos jedan prog. slican Timevieweru - Supremo, ali ga nisam probao...

Zadnje izmijenjeno od: stribor919. 05.05.2017. u 23:31.
stribor919 je offline   Reply With Quote