View Single Post
Staro 28.02.2011., 21:59   #19
Neqael
what the hell?
Moj komp
 
Neqael's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 74
Zaobišao sam temu o Thermaltake V3 Black Edition (moja greška) i tek sad vidim da je to loše kućište. Ali ni CM690 II Advanced mi ne odgovara zbog toga što se I/O Panel nalazi sa gornje strane. Zbog skučenog prostora izradio sam posebnu prozračnu policu ali panel mora biti smješten na donjoj polovici kućišta. Zato mislim da maksimalno mogu dati još 200 kuna pa uzeti CM Centurion 5 II.

Što se novaca tiče, štedim od listopada i iako nevoljko priznajem ova situacija s Intelovim čipovima mi je čak dobro došla da još malo uštedim. Krenuo sam sa konfiguracijom od nekih 6000 kuna a onda "čitajući" krenulo je ono što sam i sam znao da će se dogoditi. "zašto baš to, dodaj još koju stotku i imaš ovo" i tako dodaj, dodaj i došao ja do 9000. Dobro, točnije je 8000, soma sam izdvojio za Windowse. Sorry, malo sam se raspisao ali toliko tih opcija ima, a što je najzanimljivije kad dođe dan "D" pola toga trgovina neće imati u skladištu.

Čekam te B6 ploče pa da mogu predložit moju zamisao, onda ću vas zamolit za pokoji savjet. Osnova je i5-2500k ili i5-2500, budžet oko 8000 i nadam se da će to CM Centurion 5 II kućište biti na raspolaganju kao i DELL U2311H.
Citiraj:
Autor daxdax Pregled postova
Najbolje kučište bi bilo Antec three hundred
Gledao sam i za to Antec three hundred kućište, na žalost, I/O panel je na vrhu, ali ne posustajem.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 28.02.2011. u 22:06.
Neqael je offline   Reply With Quote