View Single Post
Staro 15.02.2017., 00:46   #1590
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Dakle bolje da pišem o mobu kojeg nemam... Mislim da nisam neobjektivan, svatko od nas ima neke preferense. Smiješno mi je uspoređivati kameru Honora 8 i G5, upravo sam pogledao review kamere na jubitou i honor je osrednji.
G5 je jednostavno značajno bolji. G5 ima sve žive i mrtve feature. OS im je za dvije klase ispeglaniji od bilo kojeg Huaweia (imao sam P8 tjedan dana i prodao ga ovdje na forumu, OS poluproizvod).
Ja priće o bateriji ne razumijem, imam doma i S5 sa novom baterijom i G5, nema tu neke razlike u praksi, pune se svaki dan.

Naravno govorimo o segmentu cca 3k kn.


Mozda nisi neobjektivan, ali si definitivno pristran LG-u jer da nisi nebi sad u ruci ima G5. Kao sto Brko kaze, jednom flagshipu (nebitno o kojem brandu pricamo) ne mogu oprostiti tako losu zavrsnu obradu i filing u ruci - ko da drzim neki tipicni plastikaner. Nebitno sto je ispod tog plasticnog "premaza" metal, a ispod haube odlican soc, kamera, itd. To nitko ne osporava. Meni jednostavno dodje kad vidim onaj mehanizam za vadjenje baterije i lose nalijeganje istog na sasiju... Znaci izrada je IMO jedina (ali mnogima vrlo bitna) stavka tog uredjaja koja nije dostojna jednog flahshipa. Slabiju bateriju mozemo cak i zanemarit u ovom slucaju jer se mob ionako puni svaki dan, iako je tu Honor8 barem 3 koplja bolji... Nadalje, ti usporedjujes P8 sa Honorom8? Ocito nisi nikad ima doticnog u ruci i radis upravo ono sto si reka da neces - pises o mobitelu kojeg nemas. P8 i jest kao poluproizvad u usporedbi sa Honorom8, jer uopce ne spadaju u istu klasu. Honor8 sa Nougatom radi perfektno, nista sporije nego moj S7 - dapace u dosta slucajeva i brze. Samo sto mu baterija pri tom traje otprilike 50% duze nego meni . Ima samo takav premium build (pogotovo plavi model) i isti je takav premium osjecaj kad ga uzmes u ruku. Kamera/kamere su mu jako dobre, vjerojatno nisu u klasi G5-ice, ali nisu ni daleko. U svakom slucaju bolje su od ijednog premium mid range mobitela danas poput A5 2017 i slicnih. Software mu je takav kakav jest, nekom se svidja - nekom ne, ali zato daje mogucnosti prilagodbe, app drawer (isto kao i LG sa Nougatom), teme za download, razne efekte i sl. Sve ovo govorim iz vlastitog iskustva, da nebi bilo rekla kazala.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote