View Single Post
Staro 22.03.2012., 21:25   #18
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Ja bi bijelu al mogla bi i siva
I tata bi sine tako nesto


Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Tražiš li gotovo rješenje ili bi nešto smutio po provjerenom receptu?

Najednostavnije bi ti bilo uzeti Vogel's MPW10 i nekakvu samoljepivu crnu traku kao ovo za crni obrub i gotov si u roku odmah.
Moze i gotovo rjesenje, ovo od 500+kn mi se necini strasno preskupo i mogao bi to probati

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Inače , iako bi po toj visini od 136cm mogao teoretski dobiti 109" u praksi bi to bilo oko 100" ako ne želiš keystoning. Al pošto znam da bi te mučilo tih 9 inča malo keystona neče nikog ubit tako da bih ja obojao zid za tu dijagonalu....U biti bih tu radije 'bojao' 2.35:1 format s navedenom visinom ako to dozvoljava širina. To bi tražilo 'malo' više potrošene trake , dvije male zavjesice i malo zafrkancije s projektorom / zumom pri mjenjanju "formata" ali da ne vjerujm da bi ti to teško palo da pogledaš rezultat
Kako god bilo kad se navikneš na stotinjak inča - nema nazad
Znam, kod sestre mi je vec postala mala plazma od 50"


Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
zašto to iruda ti?
A jedan kolega tu s foruma mi rekao da bi za moje uvjete to bio bolji izbor od nekog optoma modela koji je u slicnom cjenovnom rangu.
U biti mora biti fullHD i imati 3D
Znas li ti sta bolje do 12k kn

Milim, prvo cu se, vjerojatno, igrati s obicnim papirom.
Imam na poslu izvore papira, maximalne visina 914mm i duzine koliko trebam. Uzmem za pocetak toliku visinu, okolo obljepim crno isprintan rub i da vidis. Mogu cak probati i sa vise nijansi sive na razlicitim papirima, pa vidit sta se dobije.

Pa ce poslje ici bojanje i tako dalje. Sad u subotu moram farbat neku ogradu, pa cu na njoj malo trenirati svoje umjece u drzanju kista
Momir je offline   Reply With Quote