View Single Post
Staro 22.11.2010., 12:39   #22
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Evo, nakon par dana razmisljanja, uzeo sam LG 2762D. Isao sam u ducan i testirao prije kupnje (Hvala gospodi iz Ronis-a za to), uvjerio sa da je monitor bez bad/stuck pixela i uzeo ga. Nije mi prevelik, malo je veci ali sam se priviknuo na njega i odlican mi je. Backlight bleeding se malo vidi na donjem dijelu slike, ali je stvarno mali i s time sam bio jako zadovoljan. NA starom 2433BW mi je bio puno jace izrazen nego na ovom 27". Slika preko DVI-a je jako dobra, malo se trebam jos poigrati s bojama, ali to cu iduci tjedan, dok ulovim vremena (ovaj vikend mi je ludnica). Ghosting u igrama nisam primjetio, sve ide vrlo pristojno i gust je igrati igre na tako velikom ekranu. Tv tuner radi dosta dobro (ima bolji tuner od samsunga 2033HD), ulovio sam sve kanale koje se mogu uloviti tu kod mene na kucnu antenu s time da Kapital network koji je tu malo slab sa signalom, na LG-u radi bez prekida. Zvucnici su ok, nista spektakularno, ali posluze svrsi. One Dolby i SRS djidje midje su glupost, samo da se ukrasi kutija, u praksi od njih nikakve koristi. Daljinac je ergonomski oblikovan, tipke su vrlo ugodne za tipkanje, ima sve funkcije kao i veliki televizori, i ima vrlo dobar prijem komandi (kamo god da usmjerim, cak i ispod stola, sve prime bez problema).
Spajanje preko HDMI-a cu probati isto tako iduci tjedan, pa cu vidjeti jel imam kakvih problema s takvim nacinom spajanja.
Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi monitora, slobodno me pitajte, rado cu Vam odgovoriti. Napisao bih jos recenicu dvije o njemu, ali nemam vremena pa cu to rezimirati jos iduci tjedan kad vidim kakva je slika preko HDMI-a i ostale sitnice...

Meni je taj LG nekako ružan. Karakteristike su vrlo slične tvojem, ali ovj moj ima jednu dosta veliku zamjerku, a to je postolje.
Djeluje jako jako jeftino i nestabilno, čak mogu dobit dojam kao da je potrgano kolko je nestabilno. Kakva je situacija s LG-jem?
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote