View Single Post
Staro 15.06.2009., 21:07   #14
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
znaci Mar, ti savjetujes Olympus... meni su Olympusovi kompakti govno, gore aparate nisam probao...
Pa generalno su kompakti govno

Osim "prosumer" modela i nekih Panasonicovih.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
a kazes da su kod DSLR-a dobri... probat cu ovdje vidjet jel mogu gdje kojeg nac, jer uglavnom ih ovdje nema nigdje... a gdje i ima ne mogu dobiti refund ako ga hocu vratiti, jer su to onda uglavnom pecijalizirane trgovine..
Pazi, svaki DSLR je dobar i u konačnici ako ti se neda zahebavat s fotografijom i postavkama onda ti je bolje uzeti nekog dobrog kompakta, pogotovo ako ne misliš kupovati objektive.

Samo pripazi - jednom kad uđeš u DSLR vode, sve ispod toga više ne zadovoljava, a uvijek želiš nešto više, pa onda na red dolaze objektivi, blicevi itd... to je rupa bez dna.

Po mom mišljenju, Oly daje najviše za uložen novac u toj kategoriji (consumer DSLR) jer su kit objektivi stvarno dobri te im ne fali ništa osim možda veće blende, ali to je diskutabilno (ako kupiš oly DSLR, ZD 50mm f2 macro je neizostavan hehe)

Ako uzimaš novog, moj savjet ti je E-620 jer ima sve s E-520 plus veće tražilo i sofisticiraniji AF sustav te nagibni ekran koji u kombinaciji sa contrast based AF-om može pomoći poprilično ako slikavaš iz "ludih" kuteva.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote