View Single Post
Staro 13.08.2019., 23:06   #2272
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sorry Gabre, neću se više truditi s tobom raspravljati o F1 jer nema smisla to što ti vidiš ili ne vidiš je zato jer imaš selektivno praćenje sadržaja. Vidiš i čuješ ono što želiš pa ti to bude mantra za dalje.

Upravo si potvrdio ono što govorim cijelo vrijeme: kad odvozi utrku kako bi i trebao odvoziti, onda čepi usta svima. Kad usere ko amaterčina, onda je do bolida koji je preslab pa mora voziti 120%. U Njemačkoj je čepio usta, 2 tjedna ranije na Silverstonu si pljuvao po bolidu i opravdavao ga da mora vozit na nož kad je nabrao Maxa ko kakav početnik dakle Vettelovac do kosti koliko god pričao da "navijaš za Reno"

Moj "miljenik" Čarli je bio 2 puta nadomak pobjede. U Bahrainu (gdje je tvoj miljenik napravio zlatnu piruetu sam od sebe pod pretiskom Hamiltona) je imao kvar na motoru, a u Austriji je Max bio brži i spretniji u zadnjem krugu. Dok je šampion imao jednu jedinu šansu za pobjedu koju je usrao izletom sa staze pa su suci na kraju bili krivi.

I kad se sve zbroji i oduzme, šeprtljavi i brzopleti Čarli ima OGROMNA i GIGANCKA 24 boda manje od Vettela kojeg su nekoliko puta spašavali strategijama da bude ispred momčadskog kolege i još mu u Kanadi zaboravili reći da Vettel ima kaznu pa da mu ne otme 2.mjesto jebenica stari, jebenica. A kad to isto kaže Martin Brundle ili Damon Hill, onda to nisi čuo

Ali eto, ja ga imam na piku pa ništa od toga nije istina.


No da se odmaknemo od nebitnih vozača, čudi me zašto Gene Haas i Gunther Steiner nemaju muda napraviti isto sa Grožanom kao što su u Red Bullu napravili sa Gaslyjem. OK, Red Bull ima svoje vozače, nema plaćena sjedala, ali svejedno. Ako se gleda presjek sezone i postignuća (manimo bodove) Gasly je bolje odvezao sezonu nego Grožan, a odvezao ju je loše
Nije ni Magnussen niš puno bolji ali očito da su oni neku lovu sa sobom dofurali ili je Gene Haas stvarno čovjek velika srca kad ih nakon svega drži tu gdje jesu.

Steiner je rekao negdje da ih je mislio oboje lani torpedirat nakon onih epizoda ali na kraju je Gene taj koji je rekao "ajd ko ga jebe nek odvoze još jednu sezonu, bude bolje".
Od Haasa valjda jedino Williams je lošiji sada. Čak ih je i Fors Inđija prepišala u performansama. A bili su kandidati za best of the rest...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 13.08.2019. u 23:37.
Brko je offline