View Single Post
Staro 12.09.2010., 20:43   #115
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Niti za jednu od njih ne znam kako stoje sa vegetarijanskom ponudom i prilagođavanju pizza željama gostiju.
Ma nema problema, tebi prepustam odluku i ti si vodja puta

Za mene je najlakse : gola moka, malo gljiva i neko sitno povrce. To im je nikakav problem za sloziti. To ja zovem nudistickom Vegankom

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Osim što šipo
Uh, mora li bas ovo etiketiranje?

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
koji ih drži,ima lošu naviku davat staru šunku koja u najmanju ruku,samo zna smrdit ništa previše,osim kaj u quattro formaggio dobijem 2 vrste sira i vrhnje(ne vrhnje NIJE sir) ništa previše. Kolko ja poznajem,a poznajem jer živim cca 50ak metara dalje...
Il sam ja bio zaledjen u ledu ili mi pricamo o nekakvim razlicitim Venerama. Kakvo pobogu vrhnje, pa nije to sutlijaš ili proja nego pizza

Integralno tijesto, fungi i malo tofu-a. Takve ja dobivam i meni su ih cure spremale za 10 svaki put. Bilo da sam ih nosio za van ili (nerado) u polit birou tamo jeo.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
niko živ u ovom kvartu ne naručuje tamo pizzu.
Obiteljski prijatelji mi stanuju par metara pored Venere i godinama tamo narucuju. Serbedjija im je kucni prijatelj i ako se ne varam s kcerima je prije mora upravo kod njih maznuo narucenu pizzu. Jer kad god ne kuhaju, od njih narucuju integralke. Ne znam, moram pitati ljude sto se to desava jer nesto si mi ofenzivan po Veneri.

Na kraju kazes da si narucio Slavonsku iz Dvojke.... hoces li uopce moci od tog dinamit okusa dokuciti okus tijesta?

Svakako imamo 100% razlicito poimanje pizze, to je sigurno kad procitam o Slavonskoj

Svejedno dobar ti tek zelim i nadam se da ce ti biti dobra.
Visage je offline   Reply With Quote