View Single Post
Staro 08.03.2012., 11:02   #119
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
moj savjet je da prije kupnje uređaja pogledate kakav je support od tog modela, sto sluzbeni, sto community, da se ne bi desilo da za 2-3 mjeseca nestane podrske pa imate proizvod koji ne radi kako bi trebao.
Iz tog razloga bih preporucio WD, jer ima odlican support i do 700 kn je najbolji izbor.
Osobno sam uzeo ICYBOX 3011B uređaj (LINK) i s njim sam dosta zadovoljan. Sve radi kako bi i trebalo, ugradio sam disk od 1TB i zasad sam zadovoljan. Bio je problem sa Youtube video filmovima tj nije radilo kako treba no ubrzo su slozili firmware upgrade (to je ono sto cijenim i bez cega ne bih kupovao uređaj).
Isto tako imaju i fini support na forumu ( LINK ) tako da mogu reci da sam nabavio odlican uredjaj .
Platio sam ga nekih 600 kn u linksu, ali ubrzo kad sam ga kupio, bio je rasprodan. Da ga ima, nejag bih definitivno preporucio do 600 kn jer ima sve funkcije kao i WD, a mozes se staviti disk unutra do 2TB . Unutra imam 1TB i slozio sam si filmoteku, crtice za klince, nesto muzike i sam imam mali multimedijalni centar
eto dobro tip kaže...
a ja sam dobro promisliio prije nego sam napisao i tih "pišljivih" 700 kn ljudi potroše mjesečno na cigare ili zapiju u bitriji - ako se nema dovoljna količina novca za nešto što je već provjereno i pouzdano , već se kupuje samo da se kaže "imam i ja to" - onda ne želim ovdje čitati komentare "zašto neće to-i-to, zašto ne radi to-i-to"...
I dalje tvrdim da daj Vjusonik ne radi kako to reklama govori.


Neka me autor topica razuvjeri kad ga kupi pa možda se i ja
smirnoff je offline