View Single Post
Staro 04.08.2022., 20:50   #23
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ne radim preko upworka, radim direktno sa kupcima (2D/3D/Render/Video/Photo edit) preko svoje firme, ali ja sam u poslu 20+ godina pa mi nije problem doci do kupaca (mozes pogledati dio mog portfolia namom webu https://ram-studio.hr/ ) taka da kupci obicno mene nadju ali vecina je na preporuku (80%).
fak... programer sam već 15 godina, član Toptala, počeo sam zarađivati na Upworku (tražio sam najviše oglase koji kažu "Pakistani and Indian do not need to apply!!!!)... uglavnom ponosan sam svojom karijerom, sada imam odličan posao u stabilnoj firmi...

i onda dođe Lewis, pokaže svoj portfolio, i onak... fak... oduvijek sam htio biti 3D Modeler, volio sam linearnu algebru više nego matematičku analizu... ali jednostavno nisam to imao u sebi...

uglavnom jealous do bola sam, i kudos, fakat fantastični radovi... ali baš sam jako ljubomoran i žalim što se možda nisam više posvetio tome kao klinac (iako možda sad više zarađujem i sve, nebitno... još se sjećam prve pepeljare koju sam napravio u 3DS Maxu....)
Elven je offline   Reply With Quote