View Single Post
Staro 17.05.2022., 11:07   #199
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Wiz3m4n Pregled postova
Pošto vidim da je teško dobiti preporuku ili mišljenje o Uvi modelima jer nitko valjda nema ja sam naručio jednu pa kada dođem napišem dojmove, čisto da bude u bazi ako koga bude interesiralo....riječ je o optical black prekidačima.

Nisam se odlučio dati preko 1000kn za tipkovnicu, no čisto da pitam vlasnike....Logitech G815, G915...dojmovi?

I razlika u 512 vs 513....samo odmor za ruku ili....??

Hvala, živjeli
Nisam se mogao naviknuti na plitke tipke na 815 i 915 modelima, makar na poslu koristim membransku Dellovu s plitkim tipkama. S G810 prešao sam na Cherry G80-3000N RGB tipkovnicu jer je bila jedina sa Silent Red prekidačima. Nije loša, ali se primijeti da nije tako luksuzna izvedba kao Logitech, pogotovo što se blago uvija pri stiskanju tipki, više se primijeti optički nego da se osjeti pod prstima. Tipke nisu klasične pune visine već bih procijenio kao 3/4 visine, a stanu bez problema i pune visine na tipkovnicu. Prateći softver zaostaje za Logitechovim i to debelo, nema nikakve integracije/interakcije u igri ili nekom drugom softveru, ali usprkos tome veselo tamanim protivnike u igrama.


512 i 513 su praktički identični modeli (ako su s istim prekidačima).
Sinac je offline   Reply With Quote