View Single Post
Staro 10.12.2019., 21:52   #123
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,866
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
meni je baš WD pojam decidiranog media plaera. playa video zapise preko mreže sa kompa, ne zamrzava, ne treba u 100 minuta da krene, čita hr znakove, ne odbija neke formate, kreće od mjesta gdje sam stao. to nisam doživio kod 3 android boxa.

ne kužim k8ji biser je odredio gašenje medija playera. bili su alfa i omega. a addonovi su za one koji ne znaj kud bi sa viškom slobodnog vremena.
Pa to ti govorim cijelo vrijeme. Nemoš od jeftinog android boxa za cijenu kikirikija s kvazi android os-om očekivati da stvar fercera.

I kad ne radi, onda strpati sve android boxeve u isti koš i reći da ne valjaju. Ili ih uspoređivati wdtv, wdtv live ili shieldom koji su bili od oko 80-100e pa nadalje i imali su dobar support.

Imao sam ih sve redom gore navedene ko i vecina nas ovdje, + kojekakvi htpc slozenci sa kucistima od par 1000kn (mozda se jos moze naci pod xbmc topicom) sve sam to rasprodao i prešao na kvalitetne boxeve sa dobrom coreelecom podrškom. I stvar fercera brutalno dobro.

Kad prezentiram ljudima šta sve moje setup coreleca radi, ljudi se rus6e u nesvijest, a ja redovito zovem hitnu da ih vode iz kuce 🤣

Moje poimanje media centra zadnjih 10 godina je dedicated kutijetina koju kad podesim to odrađuje sama, full AUTOMATSKI, bez da ja ručno "kupujem" aktualne sadrzaje ili ikakve druge naknadne intervencije, sa hrpom vizualnih ljepota, sadržaja, trivija i fanarta.
Mora biti povezana sa mojim trakt.tv acc gdje mi je sve ažurirano, pokvačkan i ocjenjeno.
Volim imati opis, sliku, imdb, tmdb ocijenu, najavu.
Osim toga tu su moji terabajti kolekcija glazbe, BRfilmova i djecijih crtica na nas serveru koji se hendlaju 24/7. Albume, okvire cdova, pjevace, cleararte, cdarte, fanarte, lyrics ... Sve to volim vidjeti i podesim da automatski scrapa sa neta.
Sve MORA biti automatski ... Kad jednom podesim ne želim ku*em mrdnuti.
Ipak smo u 21. Stoljecu.
A to bas sve, ali bas sve coreelec odrađuje brutalno dobro i ne znam da ima ista slicno tome.
Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 11.12.2019. u 00:14.
Ziiky je online   Reply With Quote