View Single Post
Staro 02.12.2019., 18:28   #24
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Također sam u intenzivnoj potrazi za čistim zrakom, zapeo mi je za oko XIAOMI Mi Air Purifier Pro EU.

Također ne znam kojem bih filteru dao prednost, XIAOMI Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter ili XIAOMI Mi Air Purifier Filter (Antibacterial). Navodno ovaj antibakterijski već ima sve funkcije ovog prvog + antibakterijski učinak, naravno.

Svako iskustvo je dobrodošlo.
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Evo da javim kolega me pitao kakva su mi iskustva.

Pa iskreno po ljeti me hladio kad ga stavim na najjače a ostalo nisam primjetio znači što se prašine tiče, grinja i ostalo 0 bodova, imam ovaj osnovni filter šta dolazi s njim.
Jedino gdje sam primjetio je odličan ako imate manju kuhinju ili neki prostor u kojem se puši i želite se što prije riješiti dima, on je idealan za to. Metnete ga na najjače i za max. pola sata usiše sav dim i ko da nitko nije pušio u prostoru, ista stvar je sa mirisima hrane, pečenja itd.
Imam i pro i non-pro verzije. Zadovoljan sam sa obje.

Kao što je kolega Thermaltake rekao, stvarno je odlična stvar za bilo kakav dim i smrad.
Pogotovo sad tokom zime kad ne želiš baš zračiti prostoriju pola sata da bi smard ili dim izašao.

Samo za razliku od kolege, meni je pomogao i sa prašinom.
Odokativno, primjećujem bar 50% manje prašine po prostoriji u odnosu na prije, tako da nije ni to za odbaciti.

U svakom slučaju - super stvar, od mene preporuka!
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote