View Single Post
Staro 07.05.2022., 11:46   #963
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čisto da se nadovežem na temu.

Kupio Gran Turismo 7.

Za mene pun pogodak.

Ako vam je Sport bio dobar, ovaj će biti još bolji.

GUI i sama vožnja, na momente neprimjetna razlika. Meni i SP kampanja ima više smisla sada, dodali misije, goalove za ostvariti itd. Auta ko u priči. Obožavam kad točno vidim razliku između prednjeg i zadnjeg pogona npr. Voziti neki 40 godina stari mustang s 600ks po pisti, ne ide to samo tako.

Vožnja k'o vožnja super. Grafika na PS5 verziji, savršena. Dodali modifikacije auta, dodali tuniranje, dodali vizualne stvari (spojlere itd.); nemam zamjerke. GT igram onako usput u pauzi od neke druge igre, na prošli potrošio preko 100h. Ja znam da sam sad mjesecima miran s igrom.

150kn igra + 70kn upgrade na PS5 verziju, zabave pregršt. Pun pogodak.
Uzeo odmah kad je izasla, krenuo igrat single player ali morao pauzirati dok mi ne završi liga koju vozim na GTS-u.
Kroz tjedan dva nastavljam single player i full prebacujem na GT7.

Dojmovi u vezi single player kampanje su mi dobri, daily race nisam ni jedan odvozio, probao sam samo jednu utrku preko lobbya i tu su napravili troskok unazad.


Ne moze se spremit postavke lobbya nego svaki put naklikavanje ispočetka. Kad se kreira lobby ne može se mijenjat postavke itd.

Vjerujem da ce uskoro popeglat ali to su stvari koje je GTS imao popeglane.
Navodno i neka peticija ide u vezi toga.

Inače vozim preko volana ali probao sam par utrka i preko DS5 i baš se lijepo vozi.

Očekivao sam povratak telemetrije tj da se ista može exportat na usb pa na kompu učitat u neki alat za analizu. Bilo bi lijepo da to vrate, plus track editor koji je postojao u GT6.

Veselim se daljnoj vožnji ali mora još malo pričekat da riješim GTS i privat obaveze. Taman se nadam da popeglaju bugove

BTW, di si piknuo za 150kn PS4 verziju?
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote