Tema: Top Gear@BBC
View Single Post
Staro 30.10.2007., 12:36   #85
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
E ljudi moji jučer sam vidio Bugatti Veyrona. Auto od 1 200 000€, sa 16 cilindara, 1000 konja i maksimalnom brzinom od 407km/h, izlazi iz Buzina na Velikogoričku, pa potom na autoput. Nisam vidio registraciju, ali sumnjam da je netko iz Zagreba.
Boze dragi.. Veyron na Hrvatskim cestama... trebali bi zabraniti prodaju takvih autiju ovdje. Kao sto Citroen (ako se dobro sjecam) neko vrijeme nije prodavao dizele u HR zbog grozne (INA) kvalitete goriva... tako bi i trebalo zabraniti prodaju superautiju zbog katastrofa kvaliteta cesata.

Jos uvijek se sjecam zvuka koji je proizvodio M3 na nasim cestama... cijeli mehanizam za sklapanje krova skvici i cvili ko lud... totalno se razlohao od nasim rupa i rupcaga... i srce me svaki put zabolilo kad bih ga cuo kako place

Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Legendarna mi je izjava na Top Gearu kada je lik testirao maksimalnu brzinu Veyrona i vozeći 400km/h rekao: "Gume mogu izdržati još 15 minuta, ali to je u redu, jer će za 12 minuta nestati goriva".
E zbog ovakvih izjava su oni kraljevi!

Nego evo vs R32... koja je poanta te rasprave? Svi koji smo htjeli nesto reci o tome smo rekli, sada samo mozemo nastavit pretakat iz supljeg u praznog. Ali nitko nece promijenit svoje misljenje (jer tko je htio, do sad je mogao produbit svoje znanje istrazivajuci malo dublje na Internetu i donjeti svoj zakljucak, bio on novi ili isti kao prije, nije bitno).

Ja imam gomilu frendova koji se smrznu kad kazem da bih radje rabljenog BMW-a trojku E46 nego novi Polo. A jos kad kazem da razmisljam o kupnji E36 i da ga totalno preuredim i napravim od njega novi auto, samo zato jer mi E36 coupe pre***eno izgleda...
Svi vi koji mislite nesto postic daljnjom raspravom o EVO i R32 (ne kazem da pocetna rasprava nije bila potrebna, dapace, lijepo je citat tudja misljenja, zato i jesmo ovdje, na forumu), mislite li da cu ja ikad kupit novi Polo? Ili da ce netko od mojih frendova kupit radje rabljeni auto nego novi Polo?
Elven je offline   Reply With Quote