View Single Post
Staro 27.12.2018., 22:14   #2726
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jasno je da nema. Preveliki su tu milijuni. Problem su sljedbenici tih momčadi koji su uvjereni da samo poštenje izvire iz njih
Mislim, Red Bull, alo? Momčad koja je do 2009 popunjavala grid, kupivši ruševine Jaguara za 2005 godinu i godinu kasnije Minardi. 99,76% današnjih "navijača" nije ih ni vidilo na gridu, a kamoli navijalo za njih. PSG u F1, nit tradicije nit klase, samo kupljeni uspjeh sterilno ko gaza u apoteci.

A onda kad su si napisali pravila na 5 godina, onda se pojavila vojska "navijača" koja sad piše i priča kako su oni top, vrh i ne znam kaj, a u turbo eri zadnjih 5 godina, pobjede samo ako se netko od vodećih skenja. A za sve im je Renault kriv. Isti onaj s kojim su digli 4 kante

Sad seru po Renaultu, a ne znaju niti imaju imalo pojima kako će se Honda ponašati pod puno većim opterećenjem nego u Toro Rossu i puno agresivnijim mappingom. Čmarko bi mogo tako fino pojest drek svoj a toga nije ni svjestan.

Ovo za mlade vozače stoji. Školu imaju dobru. Mislim, imaju dobru školu i u Ferrariju i McLarenu ali loše barataju sa isprofiliranim vozačima. McLaren je jako failao sa Magnussenom i Vandoorneom jer su valjda mislili da svi mogu biti kao Lewis. A takav se rađa jednom u 100 godina. Dok Red Bull ima malo bolju politiku ali i 2 momčadi pa je i tu lakše malo. No da, tu im se nema kaj reći. Da se samo riješe Čmarka i onog cmizdravog pizduna Hornera, čak bi ih i cijenio. Ovako, samo smijeh

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote