View Single Post
Staro 17.11.2017., 23:22   #3148
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Ima li itko ovu karticu u rigu(RX VEGA 64 ili VEGA 56). Neka iskustva?

Gledam po nicehash kalkulatoru da je po isplativosti slicna ostalima npr treba oko 1 godina da se isplati a tu su i sve ostale tipa rx570 560 ili 1060.
U startu je skupa -cirka 4500kn al nakon te ulazne godine ona u sljedecoj godini zaradi 4500 dok npr rx580 zaradi 2500. posto sam ogranicen prostorom i ne mislim imat vise rigova nego samo jedan ,a poceo bi s dve kartice pa naknadno dokupio jos koju molio bi neko misljenje starih rudara o ovoj kartici i ideji. Moja racunica je da kad slozim cijeli rig godisnje po sadasnjim cijenama vega 64 * 6komada donosi cirka 27000kn a nece mi zauzimat previse mjesta.
Nisam naso nijedan post ovdje koji spominje vegu 56 ili vegu 64 pa me malo strah. kako to da nitko ne koristi ovu karticu kad daje tolki hashrate.
Ktome rig bi radio ponekad i na besplatnoj struju pa mi ova kartica izgleda ko najbolji izbor jer daje najveci hashrate. ili mozda grijesim?

hvala
Kupi bitcoin i cuvaj. Nemoj ni ulazit u mining s jednim rigom.
Iduce godine ti vega nece zaradit ni 2 soma. Pogledaj kako se ethereum rudario na pocetku ove godine a kako danas.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote