View Single Post
Staro 14.02.2015., 00:13   #36
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ah meni ta yoga ni vrit ni mimo. Otprilike priča je ovakva: u krevetu prevelika i nepraktična zamjena za tablet/mobitel, na stolu zgodan je touch za pasijans, nekom prezentirat prezentaciju ..... taj preklop isto ajd ... mislim navikneš se ali daleko je to od praktičnosti mi nekako.

Odrasto sam zadnjih 8 godina na trackpadu od ibm/lenova i onak ... zgodan je touch ali opet.

Praktičnost ne znam u čitanju knjiga možda .... majka mi je inače vlasnik i korisnik i onak .... meni osobno je cijeli workflow sa touchem prespor .... a i ona ako nešto radi ozbiljnije koristi miša .

Tak da: nije mi dealbreker taj touch niti preklop na 180 ....

p.s. čak joj još nisam ni na 8.1 digo os mislim da je došo sa 8.0 . Samo ću reć da na desku drzim cmd i calc uz mozillu .


Eh da i zašto je uzela yogu a ne mac ili samsung ativ (mislim da nije bilo della i vaia peijegodinu, mozda i više ... ili se varam): mac je bio preskup jer dolazi bez dodataka tipa samo adapter za mrezu je malo bogatstvo ... ativ je tada bio nepraktičan sa tipkovnicom isto omner uloženo dobiveno nine bio optimalan i uzela yogu.
Forace je offline   Reply With Quote