View Single Post
Staro 23.10.2018., 02:31   #1363
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ideja je za svaku pohvalu ali realizacija je katastrofa... Uopće ne znam od kud početi, ako je želio sastaviti "pravu" Windows 98 mašinu, onda je trebao koristiti Pentium II, a ne PIII. Zatim tu je i pitanje matične, Intel Desktop Board za gaming?!? Za napajanje razumijem zašto ide novo, i to podržavam, ali disk? U ono vrijeme ako si imao 10-ak GB, bio si i više nego sretan!

Zatim tu je i pitanje Voodooice, Voodoo5 na Win98? Njegova "receptura" bi više odogovarala Win Millennium-u, možda čak i Win 2000. Rekao je i sam u videu da želi pokriti više generacija, od DOSa pa sve do 2002, 2003. Iz osobnog iskustva mogu reći da je tako nešto nemoguće, barem ne bez tone problema. Stoga jedino logično rješenje bi bilo staviti 3 grafičke, kao što sam to napravio ja. Jednu AGP, recimo GeForce4 Ti4200 za "novije" naslove, uz dvije Voodoo2 PCI grafičke u SLI. Za starije naslove, koje ne rade u SLI (1024x768) tipa Quake, Carmageddon, NFS II SE i slične se koristi jedna Voodooica, dok se druga u potpunosti ignorira. Dok za one druge, novije naslove sa kraja 90ih, recimo Quake II, Quake III, Unreal, Half-Life i slične se koriste obje, u tandemu.

Znam da sam maksimalno zakomplicirao stvari ali eto ... kad već radiš, onda barem da napraviš kako treba
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Trekkie jesi ovo ti?

https://youtu.be/nM5uNxtT0Mk

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova


Bilo već, ali hvala!
  Reply With Quote