View Single Post
Staro 26.06.2015., 16:40   #1
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Tečaj informatike - Savjet.

Lijep pozdrav svima. Neodlučan sam u izboru tečaja koji bih upisao na Algebri, NetAkademiji ili nekom drugom zagrebačkom učilištu ...

Dakle, neko vrijeme vec zelim upisati neko strucno osposobljavanje i sada kada sam nakon par mjeseci skupio novce, neodlučan sam tj strah me da ne odaberem nešto s čime neću biti zadovoljan ili nešto što mi neće biti od neke pretjerane koristi.

Ovako, za oko su mi zapele dvije stvari:

1.: Web programiranje i dizajn (razdvojeni tecajevi)
2.: Programer android mobilnih aplikacija

1. Web programiranje sam zapoceo samostalno uciti prije par mjeseci (poceo sam sa html5). Samostalno to nije bas islo kao podmazano, ali je islo, mada jako jako sporo. Ovaj smjer mi se svidja jer vec imam rekao bih vrlo dobru podlogu u Photoshopu (od cs2 do cs6). Tako da kada bih krenuo na taj smjer, prije bih uzeo tečaj nekog programskog jezika (neodlucan kojeg). Pa bi kasnije ako to nebude dovoljno upisao i tečaj web designera.

Dakle, trenutno su ponuđeni ovi programski jezici, a ja, kao što kažem nisam siguran kojeg da odaberem.

1.: HTML5 & CSS3
2.: JAVA
3.: PHP & MYSQL
4.: C# i ASP.NET 2.0

Napominjem, prvo jezik jer grafičke programe poznajem, pogotovo PS. Samo neznam kojim jezikom da krenem i u koji mi se najviše isplati upustit i predat mu se. Volje ima, para cemo skupit. Samo zelim odabrat najbolje.

Kasnije, upisao bih nešto tipa OVOG.
(Ili ako vi preporucate ipak ovo prije, samo dajte, otvoren sam za sve savjete.)




2. Još jedan tečaj mi se iznimno sviđa, a to je Programer Android mobilnih aplikacija.
Čak nekako razmišljam da bi i najradije ovo upisao, mislim da kad to usvojim da će mi ono prvo biti još lakše, s obzirom da ću onda imat neko znanje i iz designa i iz programiranja.


Od ostalih tečajeva, sviđa mi se još i ovaj, ali mislim da za sada to nije opcija. Smatram da su mi ova dva gore veći prioritet.

Evo ljudi, rešetajte. Dajte što god imate.

- Hvala svima unaprijed.
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote