View Single Post
Staro 11.01.2019., 20:46   #3721
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Aha, na to si mislio. Ako si uzimao bez TG, ne vidim svrhu (tipa bolje hlađenje) ali da izgleda ljepše i urednije to nema sumnje. Bojao sam se da nisi gornji otvor pretvorio u otvoreni za ventilaciju, to bi djelom poništilo zvučnu izolaciju.

Što se tiče ventova imaš moju sliku gore. 3x3 pin od kućišta su na lijevoj strani gore u 3 pin headerima. Dolje desno je 4pin 120mm od Noctue, a iznad njega 4pin 140mm isto Noctua, oba smještena na NH-D14 i imaju PWM.

4 pin od headera je na CPU konektoru, vidim samo jedan vent. Mislim da se drugi ni ne mogu na ovaj način vidjeti.

Nisam siguran dal' ova 3 rade na 1000 (maks) okretajima stalno, tu informaciju nisam uspio naći na netu.

Šteta što Fractal nije unutra stavio NZXT header koji na sebi ima silent prekidač da sve stavi na pola snage...

Ako ovi rade na 1000 okretaja, druga opcija ti ih je pospajti na matičnu i nekim programom ako već matična ne podržava spustiti ih na niže okretaje.

EDIT: vezano uz 3 SSD-a, na ovaj način open style možeš one 2 ladice okomito straga montirati na metalni dio koji si poravnao sa matičnom. Tako da ne bi trebao imati problema. Odnosno ne vidim razlog za prigovorom. 😊

Sent from my OP6
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 11.01.2019. u 20:51.
T}{OR je offline   Reply With Quote