View Single Post
Staro 18.03.2011., 16:04   #140
Spreher
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: doma
Postovi: 48
ma nije stvar da mi je 300 kuna maks za potrošiti... Ako postoji opravdani razlog... U biti mi je jako nagužvano sve u sadašnjem kućištu jer ima samo tri slota za 3.5" a imam 3 diska... Jedan je gore u 5.25" slotu... mogao bi ramicu kupiti za to, ali i ovo novo napajnje koje sam kupio ima milijun dugačkih kablova i ne znam kamo s njima... nemrem ni bočnu stranu vratiti bez da nije sve toliko zgužvano i zakrčeno da mi se čini da će eksplodirati
još i glupa grafička smeta za dikove, diskovi su vrući (oko 53 stupnja) i tako... a ako mislim kupovati novi komp :

i5 2500K
asrock p67 pro3
8 gb rama
napajanje corsair 650 TX (ako netko ne zna o čemu se radi i zašto imam problema s kablovima neka samo pogleda sliku pa će mu biti jasnije: http://www.overclock.net/attachments...su-tx650p2.png

grafička neka high end koju bi kupio malo kasnije da ne dajem odmah novce.... najbolje možda iz oglasa kad naletim na nešto dobro...

I sad u atx midi tower nagurat sve to sa tri diska i optičkim uređajem... jel to izvedivo?

1 disk bi mogao žrtvovati, ali zašto ako ne moram...

Ponavljam tražim kućište, ništa fancy, ali da ovo sve stane i da se ne grije ko ludo...
Spreher je offline   Reply With Quote