View Single Post
Staro 09.11.2019., 09:11   #10275
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Ante001 Pregled postova
Pozdrav, gledam cijenik za Max 2 Tv + internet 299kn ukoliko se doda i tel 319kn na njihovoj sluzbenoj stranici, trenutno sam na Bnetu gdje je povisena naknada za 20kn te sad 3D paket kosta 210kn dok T-com nudi Max 2 (TV + internet) za 150kn?
Na koji nacin se moguce pozvat na tu cijenu ukoliko im je sluzbena cijena 300kn na njihovoj stranici, prepostavljam da se mnogi prave blesavi kada im se spomene cijenik posebnih ponuda.
Uvedena mi je optika u zgradu G-fast te je nedavno bio njihov agenat po zgradi al sam bio odsutan pa mi nije poznata njihova ponuda dok preko tel nude regularnu cijenu sto im je na stranici prikazana.
Ja sam kao i ti bio na Bnet-u oko 10tak godina, dogovorio sam T-com prodajnog doma, pozvao se na taj cijenik posebnih ponuda i bez problema dobio max3 209kn + 15kn Sport plus + 5kn prošireni i 10kn TurboNET.
Znači vjeruj mi i ti možeš na taj način dobit bez problema.
A posebno u tvom slučaju neće bit nikakvih problema pošto prelaziš sa konkurencije :-)
Ja ako i meni ponude i uvedu u narednom periodu taj Gfast bez problema ostajem kod njih i nevraćam se više na Bnet, iako i njeg imam u ulazu.

Zadnje izmijenjeno od: Mate22. 09.11.2019. u 09:16.
Mate22 je offline   Reply With Quote