View Single Post
Staro 24.06.2014., 08:15   #3446
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
kao i svaki put kod prebacivanja s jednog operatera na drugog nije problem u novom operateru, nego starom..novi operater čim dobije papire, ako ima slobodnog tehničara može instalaciju izvesti odmah idući dan (što u praksi bneta obično i je tako..vjeruj mi znam..) a tcom ima zakonski rok u kojem mogu "odugovlačiti" sa papirologijom..činjenica da se radi o pokojnoj osobi s koje se prebacuje usluga samo još dodatno komplicira stvari..tak da malo strpljenja i prebacit će te oni..vjeruj mi da su oni najmanje krivi u ovoj situaciji..ako želiš da se procedura ubrza više ti smisla ima zvat tcom i na njima iskaliti bijes, nego bnet

EDIT: a i općenito me živcira stav ljudi koji se ponašaju prema internetu ko da je nešto za jest nitko neće umrijet bez interneta 2 dana..da pače, dobro bi nam svima došlo malo odmora od njega iznimka su ljudi koji zarađuju od njega, ali oni su valjda poslovni korisnici i oni se malo drugačije riješavaju...
Tjedan dana nakon potpisivanja ugovora iz t-kome doznajem kako se ovi u bnetu još uvijek nisu udostojali čak niti podnijeti zahtjev za prijenos broja! Aljkavost maksimalna! Čekanje ne bi bilo toliko strašno da bnet nešto radi, no očito ne radi ništa. Tako da zaista ne mogu kriviti starog operatera tj. t-komu.

I ne samo da bnet ništa ne radi, nego su lijepo produžili rok sa početnih 10 radnih dana na 3 tjedna! Očito im se ne žuri.

A službena osoba u bnetu priznala mi je kako su mi na prodajnom mjestu dali KRIVU informaciju. Konkretno, mogli su mi internet ipak dati odmah (tv već imam) a tel. naknadno, i zatim to objediniti u 3d paket bez gubljenja ikakvih pogodnosti.

No više mi ne žele dati prvo internet a zatim ostalo, ne znam zašto. Čak se nisu ni ispričali zbog netočnih informacija. Umjesto toga, produžili se sve na 3 tjedna i nek se slikam.

Bezveze.
Valley7 je offline   Reply With Quote