View Single Post
Staro 25.11.2018., 19:32   #4
Gideon
Registered User
 
Gideon's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 7
Čini se da sam riješio problem, jer se obavijest više ne pojavljuje. Očito je Driver Pack Solution bio problem. Hvala vam obojici na pomoći. Imam još jedan problem koji vučem već neko vrijeme, mjesec/dva. Komp mi se smrzne na možda 15-20 sekundi i to u prvih 5-10 minuta nakon što se podignu win10. Nakon toga sve radi normalno. Dakle, nema govora o pregrijavanju. Sumnjam na drivere za grafičku GTX 1070, međutim imao sam posljednju verziju i vratio sam na pretposljednju, upravo zato što sam mislio da su driveri u pitanju. No, jednako se nastavili smrzavati. Trenutno mi win ne dopuštaju da otvorim GeForce Experience. Prijavi mi nekakav unknow error. Driver Boosterom sam, osim za grafičku, stavio sve najnovije drivere. Win10 su cca 4 mj. na ovoj konfiguraciji, jer je i konfiguracija toliko stara. ASUS ROG Maximus X Hero + i7 8700K + RAM 32GB DDR4@3600 + Cooler Noctua + napajanje Corsair 860W. Sistemski disk je Samsungov SSD. Malwarebyte i Superantyspyware kažu da nema ništa na kompu. Jednako i Kaspersky. Više uopće nemam ideju što bi moglo biti. To mi se nikada ranije nije događalo...
Gideon je offline   Reply With Quote