View Single Post
Staro 26.11.2014., 15:38   #597
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor Deamon101 Pregled postova
Znači nemaš pojma.

Misliti je k znati opet nemaš pojma o čemu pričaš.

Ovdje se puno spominje "poprilično siguran i mislim da...." što u ovoj raspravi znači k i samim time trošiš vrijeme ostalima koji ti pokušavaju pomoć..

0.825V - 1.4V je za taj proc znači digo si za 0,5(1.450v) i od tud to zagrijavanje...osim ako nisi siguran u postavke u tom slučaju mani se čorava posla.
Ja bih te zamolio da se maniš bahatih komentara i ostaviš taj cinizam, ironiju i sarkazam za nekog drugog (ako sam to krivo shvatio onda moje isprike).

S obzirom da sam došao pitati ovdje za savjet, onda to već u startu pokazuje da nešto neznam i da sam svjestan toga i da trebam pomoć, jer inače ne bih ni postavljao ovo pitanje vezano za hlađenje.

Što se tiče onoga "poprilično siguran" to se odnosi na montiranje i ako si primjetio nisam nigdje napisao "100% siguran" ili slično. Kažem "poprilično" iz razloga što sam hladnjak montirao na ploču dok je ploča bila vani pa sam mogao direktno gledati kako sam hladnjak sjeda na procesor, a koliko sam vidio sjedao je dobro. Drugi razlog iz kojeg smatram da sam dobro montirao isti jest taj da kad stavim drugi procesor pod isti hladnjak, temperature drastično padaju. Ono što sam i napomenuo jest da vidim da Phenom ima skoro duplo veći TDP nego Athlon ali me zanima da li te temperaturei moraju biti toliko visoke ili tu nešto ne štima. A što se tiče onoga "0.025" to se odnosi na pomak koliko sam stavio u BIOSU ploče, nakon čega mi je pokazivao napon od 1.45 V. Očito je da nešto ne štima.

Stoga, ako imaš neki konkretan savjet slobodno ga iznesi i bit ću ti zahvalan, u protivnom se ostavi zlobnih komentara, to mi ne treba.
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote