View Single Post
Staro 31.01.2013., 10:51   #30104
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor zubich Pregled postova
@Sile & Destro:

Imam Hope Bolt-in nabu, tako da mi netreba 12mm TA, jer je ovo jednako čvrsto.
BB ću nabaviti kod aleša isto kao i obruče (nekak nisam fan WTB-a, pa ću vjerojatno uzeti nove široke FLOW obruče, to su valjda FLOW EX model)
Što se vilice tiče, neće brzo biti mijenjana, jer kao što sam rekao već nekome, samo je 200g teža od revelationa a minimum hiljadu kuna skuplja... tako da za sada ništa, možda tek na jesen.
trebam kupiti još gume, sic i sic štangu, a to sam mislio u trećem mjesecu, jer ionako ću čekati shana vjerojatno 2 mjeseca. odmah idem na podesivu štangu pa neću mjenjati zatezač koji je na šaraf... zapravo to baš i hoću da bude tako, netreba biti na klamp.
sic ću vjerojatno uzeti neki Phenom ili slično iz proteje.
i to je to... gume vjerojatno isto iz proteje, neke Cluch SX ili tako nekaj, vidjet ću još.

uglavnom, radi se o tome da sam upao u neku vreću novaca i imam za 2 Shana ovog trenutka, ali ipak nebi htio biti bahat pa ću polagano sve kao što sam i planirao... bergamont još uvijek može voziti, a kad nabavim šana, bergamont ramu prodajem frendu za 1200kn (sa HS-om, sicom i sic štangom), tako da ću i od tamo nekaj dobiti, a sada moram nać prstenček za malecku jer nemrem kupit bajk prije neg nju rezerviram


edit:
u svezi boje, bit će crno-sivi, nema druge za mene....

Znači, bez kotača s dijelovima otprije ćeš caltati bar 8k kn. E tolko mi lijep nije
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote