View Single Post
Staro 23.05.2015., 21:48   #105
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
I sta cemo sad ? Svi sve znaju i niko nista nezna

@dur je izgleda neki manijak za linux , meni je vrhunac bio slozit seedbox al njemu svaka mu cast.

Sto je zanimljivo obojca smo dosli na isto ali drugim putevima s tim da ovaj njegov jos uvijek mi nije sasvim jasan

Javno objavljivanje passworda sigurno nece nista dobro donjet no i davanje na private ne garantira da ce svi sutit tako da ja osobno mislim da ne treba nista ni objavit sto se tice samih passworda no sad postoje 2 neovisna nacina da svaki user dodje do onoga sto misli da mu treba.

Zapravo postoji i 3-ci nacin gdje bi se zapravo moglo omoguciti userima da dodju samo do admin, PPPoE i VoIP passworda ali opet ce se naci neki pametnjakovic te se izlajati...

Ne volim bit djubre pa sutit o necemu sto znam, ipak je ovo forum i kao takav sluzi za razmjenu informacija i da svi sute i da "niko nista nezna" onda cemu uopce i tema i rasprava itd...

No valja se dogovorit sa cime izac u javnost i na koji nacin a da ovi iz Iskona ne dobiju napadaje bjesnila i pokusavaju zatvorit sve "rupe"....

@Marko031

Hard reset, dugo drzi prema uputama da se dobro resetira i da ti se digne inicijalni fw sa kojim mozes dalje... prema uputama.
silver_tip je offline   Reply With Quote