View Single Post
Staro 02.01.2020., 15:47   #330
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
bome ova nova stakla su fakat brutalna, od velicine do kvalitete izrade, jedino sam debil zaboravio ponijeti SD karticu da malo doma jos proucim snimljeno...

EVF i sa firmwarerom 1.4 meni ko dinosaursu i dalje smeta lag i titranje, ali s vremenom bi se mogao vidit s ovim aparatom u torbi

Ja ti iz prve ruke mogu reći da RP sa Sigmom i to tele 100-400 i 150-600 radi bez greške = radi nativno, do te mjere da sa 150-600 na 600mm lovi eye-af na kojih 30-40m na nekoj policajki koju sam slikao/isprobavao eye-af na hypo centru dok je bio foto sajam,, ista stvar sa 100-400 Sigmi koja me začudila kak je mala i kompaktna za taj raspon i fakat je fino oštra ...

inače i ja sam oduševljen sa 24-105RF a 70-200 f4 IS radi brže nego li na 6D samo kaj sad još ima eye-af, ma u biti baš sam zadovoljan sa tim novim sistemom napokon da su se dozvali pameti u Canonu sad još samo da krenu sa pro varijantama odnosno sa novim senzorima i sa bar 8-10 fps-a jer ovo iz Ri RP je tragikomično ali ajd RP je bar ultra jeftin ...
VooDooZG je offline   Reply With Quote