View Single Post
Staro 23.12.2008., 20:54   #4
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Malo se vidi ali nije jako strašno i izraženo. Bilo je dvoumljenje između njega i Philips 7403H koji je bio 1500kn jeftiniji ali je nakraju ispao ovaj.

Šta se tiće izrade bilo čega s tim se nebudem išao zabavljati jer obično rezultat nije kao što bi htio i onda se samo razočaram, to jedino da ga netko napravi a ja kupim. Slagao sam sad nedavno subwoofer sa Focal jedinicom koji je bio prije ovog Heco i razultat je bio ispod iščekivanja. Prodao sam ga i otišao kupit taj heco koji rastura i ne tutnji i hući po sobi nego svira ono što treba i kako treba. Problem je što da bi nešto napravio sam treba sati i sati rada i nakon toga sati i sati ugađanja i dotjerivanja, a ovako ja skupim pare i odem u dućan i uživam u tome za šta sam radio

Razočarao sam se tako već par puta i sa muzikom u autu, i zvučnicima u samogradnji tako da od sad kupujem samo gotove proizvode.

Ako ne bude taj maranzt bude neki harman kardon ili denon ili tak nekaj, uglavnom nekaj bude došlo umjesto ove yamahe a ona će u spavaću sobu umjesto linije micro.
dubravkol je offline   Reply With Quote