View Single Post
Staro 21.11.2018., 10:17   #53
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ima netko iskustva s Jysk madracima, konkretno Gold verzije, na 50% su ovaj vikend..?
Imam ja njihov Gold.
Možeš pitati što te zanima.
Imam nekih F100 ili 110, nisam ziher, platio ga nekih 3000kn prošle godine na 50%. Uglavnom, neki najskuplji.

Osobno, premekan, prvih 30 dana sam se budio s bolovima u vratu, glava me boljela itd. Uglanvom, razmatrao sam opciju da ga vratim, ali na kraju nisam.

Trenutno ne živim u tom stanu, madrac je u najlonu i čeka preseljenje, ali da, da mogu birati,ne bi se vratio natrag.

Ostalo je sve super, madrac je duplo deblji od ovog s federima, kvaliteta izrade odlična, kada ga dobiješ je zamotan u foliju i narolan kao vreća za spavanje, napuhava se 24h.

Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Radi se o Dreamzoneu. Nisam zahtjevan i jedino sto nebih htio je da samo guzica propadne u madrac i da ne bude premekan opcenito. Morat cu zrtvovat koji satić pa otic probat u trgovinu
Točno to je problem kod tih Gold. Ja npr. kada sam imao TV u sobi, gledao sam film prije spavanja. Nakon filma, odem do WC-a i želim leći i spavati. Doslovce je bila rupa tu gdje sam bio u polu sjedećm položaju kada sam gledao film (glavu sam naslonio na jastuk koji je bio pod 45 stupnjeva iza na zaglavlju kreveta).

Žena isto tako, ona ima 70-tak kila, ja preko 100kg, mjesec dana nas vrat bolio. Kada sam kupovao me žena pitala koliko kg imam (naravno, rekao sam manje nego što sam imao ), i rekla mi da ovaj gold koji sam htio, mislim da neki gold 40 ili 50, nije za mene, da moram ići ili na skuplji ili na federe.

Uglavnom, kombinacija federa i pjene, da. Samo pjena, koma.

Mislim čak da ću prodavati madrac kad dođe vrijeme za vraćanje na njega.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.11.2018. u 10:25.
Mommistake je offline   Reply With Quote