View Single Post
Staro 09.07.2022., 19:19   #612
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Opet je bilo zanimljivih detalja:
- na startu ono gadljivo guranje Ver > Lec desno van staze a debelo van trkačke linije, samo kako bi ga sjebo ...
- Šumi polako uči i dosta dugo je masirao princezu Hama, valjda tek iz 20 - og pokušaja ga je Ham prošao
Koliko sam ja skužio pozicioniranje na startu, Max je bio kompletno ispred Charlesa, nije ga gurao bokom nego je on sam išao još više desno da proba ući na unutarnju stranu Maxu u prvom zavoju.

Mislim, kak to regulirati, vozači ne smiju skretati od starta pa sve do zone kočenja? Ne znam, postoje već pravila o tome kad vozači imaju pravo na prostor, koliko prostora ostavit i sve to skupa, pa te sve skupa postaje apsurdno puno pravila kako se smije vozit i kaj radit.

Nisam imao kaj radit prije trke pa sam gledao malo onaj Porsche kup prema kraju i to mi se sviđa, likovi se voze po stazi više-manje kako hoće, nisam vidio nikakva enforcana pravila, linije i sve to opet skupa izgleda dobro i normalno se ljudi trkaju, više mi se svidjelo to nego gledat sad jel ovaj sa 3mm kotača izašao van linije ili ne, pa onda stewardi to sjebu, pa se onda čeka odluka ovakva ili onakva, pa nastane cijela afera oko toga bezveze i na kraju odluka sjebe onda nekoga, kao kak je Gaslya jučer. Da puste sve da se voze do limita staze onda bi svi imali ista prava, nitko ne bi bio zakinut u slučaju nekakvih loših odluka i slično.
Exomaniac je offline   Reply With Quote