View Single Post
Staro 14.09.2010., 19:55   #171
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Prepostavljao sam da ce se neki mladji takmicar na ovo upecati kao poziv na dokazivanje

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Filozofiraš Visage,mrtvo dizanje sami početnik može raditi jako dobro uz odgovarajuću literaturu i filmove s yotubua
Slazem se - to je epitaf koji pise na grobu svakom mladog revolverasa. Zavidim tvom mladolikom entuzijazmu koji pretpostavlja iskustvu nadomjestak. Gore sam napisao da se oprezno sve moze raditi. Samo sto su teretane prepune pocetnika (i vise godisnjih) koje 2 ili 3 dezurnih trenera ne moze ni okom pokriti a kamoli paziti kako izvode vjezbe. A svi dolaze oboruzani kojekakvim Ninja listama sto bi taj dan trebali vjezbati. Jednom prilikom razgovaraj s nekim tko terenski radi u traumatologiji i nek ti iz bolinickog odjela sportskih trauma opisu kako izgleda tijek - prije i post tretiranja - nekoga tko je dosao nakon filmskog izvodjenja te vjezbe. Posebno u kakvom je stanju usao tamo.

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Mrtvo dizanje,čučanj i benč mora imati svaki početnik u svom treningu,polako krenut s malim težinama
Ovakva iskljucivost je nazalost neprihvatljiva u barem 10 stanja kojih se sad mogu sjetiti. Postoji toliko stanja gdje zbog lumbalnih, vratnih ili slicnih predispozicija niti primirisati ne smiju ovakvu vrstu izvodjenja.

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Nadalje ne postoji ta izolacijska vježba kojom ćeš napredovat po pitanju izgleda,mase,mršavljenja kao kod složenih vježbi.
Za sve postoji zamjena. Izvan fizikalne statike/korekture postoji toliko nacina da se kuca moze napraviti od literature. Ali ovo mi bas i nije neka motivirajuca tema pa ti slobodno ostani iskljuciv u svom uvjerenju. Samo ostani oprezan. Mene ne trebas uvjeravati, samo radi sebe ostani oprezan u izvodjenju,posebno ako dizes apitet opterecenja.

Jos jednom podsjetnik ako netko bude odgovarao na moje pitanje vezano za rimsku trbusnjacu.

Hvala
Visage je offline   Reply With Quote