View Single Post
Staro 16.10.2017., 01:48   #636
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Pozdrav ekipa,

U maloj sam frci sa odabirom zvučne jer sam prešao na ITX i samim time mi otpadaju sve interne zvučne kartice.

Do sad sam imao Creativeovu X-Fi Titanium i bio sam stvarno zadovoljan s njom već godinama (nakon što sam našao dobre drivere za Windows 10 that is ), pa bih trebao alternativu njoj.
Nije da imam bogzna kakve zvučnike (Logitech Z-2300), no razlika između trenutne integrirke i ove X-Fi je nebo i zemlja u najmanju ruku čak i za mene laika ne-audiofila

Malo sam istraživao i trebao bih eksterni DAC, no buni me to što ekipa većinom uzima to za slušalice, a ja bih trebao za zvučnike obviously ne znam jesam li našao krivo štivo, no - razlike, čini se, ima
Jedno od rješenja koji dosta hvale (a nije ni skupo) je ovo: https://hifimediy.com/sabre-dac-uae23

Moram priznati da mi ne ulijeva povjerenje, no kao što rekoh, nisam nešto (tj uopće) vičan ovom području pa prepuštam preporuke vama koji su u te stvari upućeniji. Oko cifre koju treba odvojiti sam relativno fleksibilan.

Hvala unaprijed za sve preporuke (i pojašnjenja), a tu sam za sve dodatne odgovore koji bi trebali oko odabira
Razer je offline   Reply With Quote