View Single Post
Staro 09.08.2019., 10:05   #113
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
...



Da skratimo i okončamo priču, rasprava je krenula u smjeru kako je plaćanje telefonom čisto preseravanje, kolega očito nije jos uvidio i prihvatio sve prednosti plaćanja telefonom ili mu jednostavno to iz nekog razloga ne odgovara.


Tu si se nadovezao ti kako je to totalno bezveze i kako si ti pazi sad, jednom zapeo u Konzumu u Pointu zbog nekog "pametnjakovića", a ako si u tom konzumu bio vise od 3 puta valjda znas da tamo zapnes i kad netko ima točan iznos u novcanicama jer je to Konzum. I jer netko hoce platit sve račune na blagajni konzuma. Ili netko trazi 15 min svoju multi plus karticu. Ili netko zeli sličice spajdermena, ali ih blagajnica nema, pa trazi po ostalim blagajnama. Vjerujem da ti na blagajnama konzma mogu prodat pretplatu za mobitel, dopunsko zdravstveno, Evo TV itd.




I kao i u svakoj temi u kojoj izlazete svoja misljenja, zasto ih prikazujete kao referencu?


I ja vjerojatno neke stvari radim na krivi način, ali sam svjestan toga i kazem da, lakse mi je, ali ja to iz tog i tog razloga radim na način na koji meni odgovara, ALI ONDA NE TVRDIM DA JE DRUGI NAČIN BEZVEZE SAMO ZATO JER JA KORISTIM SVOJ NAČIN.
A vi radite upravo to, te je preseravanje, te je komplicirano, te tvoje litanije sa preciznom vagom između nogu, really?


Mislim da napravis testiranje na 10 normalnih tehničko obrazovanih modernih ljudi koje vole tehnologiju (tipa prosječan član ovog foruma) i da ih natjeras da plaćaju 2 tjedna sve s mobitelom, 8 njih bi ostalo na tome, a ova dvojica (Ivan i dadoremix) njima je to preseravanje odnosno nepraktično zbog precizne vage između nogu


Ovo je jos super, kad se sjetim onih tvoji litanija od prije par godina koje su isle u smjeru kako je WP/lumnia super telefon/platforma
Doslovno si dan i noc tupio kako je wp/lumnia super stvar jer ima sve sto tebi treba i zadovoljan si. OK, ali to si ti, ali daj malo gledaj siru sliku (npr. uzorak od 100 prosječnih ljudi)



Suma sumarum, dopustite tehnologiji da vam olaksa zivot, odnosno nemojte biti zatucani i ograničeni u prihvaćanju novih stvari. A ako vec jesta takvi, onda molim vas nemojte druge tu uvjeravati kako su eto u krivu jer nesto ne rade onako kako vi radite.


__________________

srale7 je offline   Reply With Quote